Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Nan Mori Nan

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nan mori nan po m`dhem krajet
Nan mori nan po m`dhem krajet
n`ket pusto muhall nuk em rajhet
n`ket pusto muhall nuk em rajhet

N`ket pusto muhall nuk em rajhet
N`ket pusto muhall nuk em rajhet
Uj neper llofka nuk em pajhet
Uj neper llofka nuk em pajhet

Po hajde te ne moj lulja e hjeshme
Hajde te ne moj lulja e hjeshme
Kena uj bunari ndash uj ceshme
Kena uj bunari ndash uj ceshme
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)