Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Eja Eja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sot jam i gezuar un pa mase
me nje vajz te bukur n`dashuri rash
kishte syt e zi ajo qfar bukuri
o zot qfar bukuri

Un e dua e dashuroj
me bukurin ajo po me tranon
gjithqka ne jete un do ti dhuroj
do ti dhuroj

REF:
Eja eja eja o shpirti im
eja eja eja t`pres padurim
eja eja eja prane zemres time
pran zemres time

Kur kalon ti rruges me shiqon
ma jep nje buzqeshje me provokon
ku ta di i mjeri qka po mendon
a thua m`dashuron

Un e dua e dashuroj
me bukurin ajo po me tranon
gjithqka ne jete un do ti dhuroj
do ti dhuroj

REF:
Eja eja eja o shpirti im
eja eja eja t`pres padurim
eja eja eja prane zemres time
pran zemres time
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)