Më mbaj mend (për 1 muaj)

KAOS - I Like It

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I like it yeah (x2)

Vig Poppa:

she knows i like it
oh yea she knows i like it
non stop i kom syt nto
po spo di qysh pe bon qat trip
ohh bjen posht edhe qohet
ohh sa mir po doket
ohh non stop po lshohet
veq po bjen edhe pe prek token
qat clap clap hajde te une me-rre
qa po menoj ti pe merr vesh
kur une boj qa ty tpelqen
ti vjen vet tu
ma mir mos ta nin se une e di
qa tbon ty me kcy
ndaq shko shpejt ndaq shko kadale
kjo so per mu po per ty

Ref.(x2)
ohh shit i like that
sa shum sa shum po m'pelqen
ohh shit i like that
sa shum sa shum po m'pelqen
i like
aa like (x3)

Lumi:

qu kce edhe ssen mos um vet
veq vet e di qer ki qef
veq vet e di qe tpelqen
me pa krejt po mir po kcen
posht nalt
qysh ti din me bo
majt djatht njejt ntona ant
po hajt edhe 1 her edhe 2 her
bone prap bone prap bone prap
hajde pak ma ngat edhe kapma yeah
I'm pac man amo ti je ma e qarta
mos u nal mos u nal deri sa tkryhet kanga
mos u nal deri sa tkryhet nata
merri edhe shoqet krejt shkojna mbrapa
hajde ktu me neve mos rri me papaka
as1her ski mu ni ma mir
tjetren her ki me ardh pa t'thir

Ref.(x2)
ohh shit i like that
sa shum sa shum po m'pelqen
ohh shit i like that
sa shum sa shum po m'pelqen
i like
aa i like (x3)

I like it yeah you know i like it girl(x2)
i like it yeah you know i like it boy
yeah you know i like it boy
I like it yeah you know i like it girl(x2)
i like it yeah you know i like it boy
yeah you know i like it boy

Ref.(x2)
ohh shit i like that
sa shum sa shum po m'pelqen
ohh shit i like that
sa shum sa shum po m'pelqen
i like
aa i like (x3)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)