Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Kastrati - Ke Shkallët E Tujonit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ke shkallet e tujonit mi mome
Ke shkallet e tujonit

S'kam ç'i bej xhanonit mi mome
E vogel me je x2

Pushkes ç'i dul flaka mi mome
Pushkes ç'i dul flaka

Shalova nga braka mi mome
E vogel me je x2

Keto plaget e mija e mjera
Keto plaget e mija

I kom nga dashnija mi mome
E vogel me je x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)