Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Thug - Hajde Zemer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
reptura 1

me tripa po kthena hala jom i njejt
tan diten tu e thy jeta mu bo strejt
jom i pari maje men ktu um gjon
a e din se si un kerkush se bon
ma ndryshe se nfillim tash ritmi ma i kallt
ty nuk tlen me ni ven tbon trupin me ta qart
kape sille veten nale kur ta bon mos thuj um fale
kjo nuk osht hera pare qe ta thom e sum hane
sjom serioz me ty bona tjeter
talent shum i ron sa her vi tbi veper
tboj mu ndjeh mir e mu ni ma rahat
jom shum i amel ki mem ly per nat
ktu reperat skon qa lypin se nuk ka mirseardhje
nese nuk na don pa 10 milijon mos um hajde
qikat manikene treja tbukura shum nice
kur i sheh dridhet veni pa pi smirnof ice

ref

hajde zemer ti mos rri anash vet
si qdo her na e kallim e bona nxet
un vi apet e kur skom mu nal
e qoj nejen pesh dderi nfund kom me kall

reptura 2

sa her qe vi thuhet qa u boo
qeky tinguj tqet ngjum edhe qeky zo
phaaaa whaaa qaaa nhip hop shum i chart
une jam shum ma nalt tripi ron sow side
ndal ma kadal aj se sun bohesh ma flaj
nese don na e bojna nese jo hajt baj
zdu mu ba tap sot njanen du me kap
me lu shah mat pa e bo asni hap
vi n cllub bi ni shit dal nqytet dit per dit
nshardevan ortakoll se nqet ven un jom rrit
jom hala i gjall hala explodoj
kush thot um rrzoj bima ta shkrumoj
qe kush po vjen e si vullkan pot kall
era barrut policia si del ball
per efekt e per lek bi sa dush pa hajgare
floow i veqant krejt venin me ta kalle
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)