Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Dauti - Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
U mundove te trokatesh ne zemren time
Nuk do te kete me koh per permisime
Je i lir te zgjedhesh kene te duash
Shum me mir qe sjam me ty se do te vuaja

Ref:2X
Skam nevoj te jepi ty shpjegim
Harroje emrin tim
Lendove shpritin tim

Ref:3X
Ti vete u Largove
Ti vetes ja bone
Tash ti keqyre punen tende

Nuk ja vlen te derdh per ty as nje pik lote
Te kam besuar por me nuk te duaa
Tash harrom mua pergjithmon
Shko Ti Shko e mos kerko

Ref:2X
S'kam nevoj te jap une ty shpjegim
Harroje emrin tim
Lendove shprtin tim

Ref:4
Ti vete u Largove
Ti vetes ja bone
Tash ti keqyre punen tende

Ref:2X
S'kam nevoj te jap une ty shpjegim
Harroje emrin tim
Lendove shprtin tim
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)