Më mbaj mend (për 1 muaj)

2Ton - Tjerat

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Oh na na na Artoni nbeat
Oh na na na Big bossidy
Oh na na na 2ton Oh na na na

Baby tjerat nuk jon si ti
ti edhe vet munesh me vrejt
provojn mu dok si ti
ti po prap doken njejt
Dojn mu dok nice
kur dalin edhe me ra nsy
Dojn me bo stilin edhe si ti edhe mu krahasu me ty
te femnat zakonisht une nuk bi ndashni me to o o o
gjith kerkoj me bo diqka qe deri tash se kan bo o o
M thirrin ntelefon edhe mkallxojn qe single jon
un jau boj t thirri ma von edhe qyky sen mu ka bo zakon
e di qe don me ma ni zonin edhe mas ores 12
njoftona ntelefon e tani me tnxon e kom edhe pak ma leht
amo prap se prap baby girl asnjo soo si ti
thirri let vin kejt femnat tjera amo met kopju asnjo sdin

Ref:
(2x)
Nuk o qaq e let ty met nxon o o oh
Shumica qishtu kan thon o o oh
Nuk o qaq e let ty met nxon o o oh
Syt i kan n'ty të ton se je nje ne 1 milion o o oh

Big Bossidy:
Nuk o qaq e let ty met nxon qashtu tjeret menojn
Un tkom ma ndryshe se asnjoni prej tyne sun munen m'kopjojn
hej hej kshyre kush po vjen ma bojn kur ti kalon
un tnjo ma mir se kejt se pernat t foli ntelefon
o yes tash u dhez ,driten e gjelbert kesh ka e pres
kur e kom ble ni tune t'teprume prej fundit n mes edhe
tjerat ngjyhen shpesh amo un tkshyri veq ty
je njona prej atyne femnave qe mas shumti mke pelqy
dallimi mes tjerave ,edhe teje je o se ti je ma complet
dallimi jem me tjeret o se muna me tnxon ma leht
un e di qe ti mu mpret
ti e din qe nuk tlo vet
ky sen nuk ka sekret e e e

Ref:
(2x)
Nuk o qaq e let ty met nxon o o oh
Shumica qishtu kan thon o o oh
Nuk o qaq e let ty met nxon
Syt i kan n'ty teton se je nje ne 1 milion o o o
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)