Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eazy B - Mengjes

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Eazy B Rapp:

Po Qona Me Saba E Po Pi Kafe
Po Ri Me Shoqni Edhe Tu Bo Llafe
Ky Ashtu Qeshtu E Ky Ashtu Qeshtu
Nuk Po Duhihet Qka Po Bohet
Per Njoni Tjetrin Tash Ky Shoku Ktu
E Ka Bo Vetin Realitetin Realitetin
Per Ket Sen Se Ki Bo Vetin HEHEH
Jeahh...

Ref..x2
Po Qona Me Saba Po Pi Kafee (Kafe)
Tash Per Gjdo Dit Pi Ngoj Qato Llafe (Lafe)

Eazy B Rap;

Tash U Merzita Pi Shoqnis
Po Du Me Kalu Tjeter Ku Ku!!! ?
E Zuna Ni Femen Dulem Kafe Per Me Pi
Edhe Ajo I Kapi Qato Llafe Per Shoqni
Ajo Qeshtu Qeshtu Ajo Qeshtu Qeshtu
Thash Nuk Ma Nin Po Du Me Kalu A/
Thuje Ma Shpejt... aha

Ref..x2
Po Qona Me Saba Po Pi Kafee (Kafe)
Tash Per Gjdo Dit Pi Ngoj Qato Llafe (Lafe)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)