Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Limanmera - Dite E Shtatori

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
dite e shtatori u njo ha me ty a zeshkanja ime se me elen vetmi 2 x

oo zeshkane a e imja je a e imja je moj deri sa te vdes 2 x

a moj nana ime bone zemren gurr a se kjo pun
moj nano tash moj ka marr fund 2x

oo zeshkane a e imja je a e imja je moj deri sa te vdes 2 x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)