Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Akrep1 - Sonte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Akrepi..1
Hapim deren e clubit
Kapucat permbi kry
shoh rreth e rrotull
futem mren me shoqni

Muzika si mpelqen
Dee Jay Tash e ven
Nje femer qe po m'sheh
po e le pak pa men

Afrohet si me stil
po bon sikur e di
m'thot jam me shoqen
i thom hajd me pi

Hajd aty te cepi
ulu rri me na
i thom dicka te veshi..
mthot a.a.a.a...

Jo spo sheh
jo veten me se njeh
ndihet pak n'siklet
normal se eshte me ne

Ref..x4
Sonte t'gjith ne po shperthejm
Gotat krejt po i kthejm
Goca sonte kemi plot
Dredhin belin e srrin kot

(akrep1..2
Zhurma vec ushton
Dee Jay Jo s'ndalon

Po don me mu afru
e spo tze veni ven
Se kur te jesh afer meje
Harron se ca ke ne men

Pi gjer ne mengjes
se nuk ke ku shkon
sonte ne jemi bashk
do te rrim ne shum von

Mos ta nin ty hic
se ca po te thot nona
leje nonen per mavon
se e mar un n'telefon

Nonen e zen cudia
kur ja coj gocen ke shpija
zemer je me V.I.P
ktu s'ka ven per inatci

Refreni (Bardhi Dj) x4
Sonte t'gjith ne po shperthejm
Gotat krejt po i kthejm
Goca sonte kemi plot
Dredhin belin e srrin kot
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)