Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noga - Ket Nat

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Andin Randobrava:
edhe tash ne ket dhome e kujtoj
fytyren tende plot gezim
eshte terr dhe kam frike
une per ty shpirti im ku je tiiiii

Noga Ref2:
edhe ne ket nat ti sme le rehat
zemra ime eshte e pafate
edhe ne ket nate me lot te kerkoj
se vetem ty te dashuroj
A.R : edhe ne ket natt

A.Randobrava :
ti me vjen per qdo nat n'mendjen time
skam fuqi te largoj
edhe pse tash keto jan veq kujtime
pse po vuan zemra ime

Noga Ref4:
edhe ne ket nat ti sme le rehat
zemra ime eshte e pafate
edhe ne ket nate me lot te kerkoj
se vetem ty te dashuroj
A.R : edhe ne ket natt
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)