Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Korab Jetishi & Xeni - Në Vrullin E Rinisë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Xeni:
Her n'qytet her n'internet
me shoqni nkafeteri
ne shtepi kalon pak koh
oh sa pak sa pak pot sho

Korabi:
Jam ne vrullin e rinis
nuk me ndal shi as bor
ne kerki te dashunis
me duken pak 24or

Xeni:
Djal i ri mos e pi rakin
oh as 1 got,harroje at duhan

Korabi:
Hajt bre babë se lshoj posht rinin
tek qikat e bukra mendjen un e kam

Xeni:
Djal i ri mos e pi rakin
as 1 got mos u bej rrugaq

Korabi:
Babë ngoma qefin ti veq mushma xhepin
qika t'bukra plot un diqysh me u knaq 2x

Xeni:
Djal i ri mos e pi rakin
as 1 got mos u bej rrugaq

Korabi:
Babë ngoma qefin ti veq mushma xhepin
qika t'bukra plot un diqysh me u knaq .
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)