Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rezarta Shkurta - Droga Jam

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Do bej zgjedhjen qe me duket me fenomenal
çmenduri ne kete qytet, nje aksion fatal
dua te t'mesoj... edukoj
kte moment te kam ne dore

Ndoshta ti je ne nivel eksperimental
Zemer ti je drite e kuqe per ty hera e par
syri im si engjellor, tjeter gje tregon on on...

REF:
Kjo dhome merr flake sa here shkaktoj tension
Me duart lart veten tek une dorezo
Ti digju flake kete efekt jap gjithmon se droga jam. droga jam. droga jam. ahhh
sonte drog-droga drog-droga jam...
sonte drog-droga drog-droga jam...

Dukem femer shume e thjeshte por jam problem i madh
ekuacioni eshte i lehte nese je ideal
dua te t'mesoj... edukoj
medito nje tjeter bote
perjeto prezencen time 3-dimensional
k'tu ka 4 elemente e une i 5-ti jam
s'ka mbetur asnje fjale
E gjitha lufte universal

REF:
Kjo dhome merr flake sa here shkaktoj tension
Me duart lart veten tek une dorezo
Ti digju flake kete efekt jap gjithmon
se droga jam. droga jam. droga jam. ahhh

2x
(This is how I do it...
This is how I do it... do it
do it to me, booty ...
do it to me, booty booty ...)

Nese ti me ke afer, gabim fatal
ki besim un nuk do te ndalem
lere mendjen e hapur sikur per pak
ty te tundojne skandalet.

REF:
Sa here shkaktoj tension
Me duart lart veten tek une dorezo
Ti digju flake kete efekt jap gjithmon
se droga jam. droga jam. droga jam. ahhh
sonte dro-droga dro-droga jam...
sonte dro-droga dro-droga jam...

2x
(This is how I do it...
This is how I do it... do it
do it to me, booty ...
do it to me, booty booty ...)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)