Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Mesuesit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jam ende e vogël e ndoshta s'di
t'i rrështoj fjalët si kam deshirë
(x2)
Një tufë me lule kam pergatitë
mësuese e dashur për këtë ditë

aaa iii...

Jam ende e vogël e ndoshta s'di
t'i rëeshtoj fjalet si kam deshirë

(x2)
Një tufe me lule kam pergatitë
mësuese e dashur për këtë ditë

aaa iii...

Një shenjë dashurie
ty t'i dhuroj
dy fjalë nga zemra urim ti qoj
(x2)
faleminderit mësuesja jone
ne zemrat tona do rrosh gjithmonë
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)