Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Hajde Shpirti Im

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Më beso kur të them këtë gjë
Si ti nuk është asnjë
Ty t'kam shpirt ty t'kam
Ty t'kam,për mua je e vetmja
Ti më bën mua magji
Sa herë që mendoj n'ty
Le ta din të gjithë që e imja je

Ref. 2x:
Hajde shpirti im luje belin ti
Si ti nuk është asnjo
Sonte jem ne dy
Kam takuar shumë asnjo nuk gjeta dot
E Vetmja je n'këtë botë

Merri sytë e mi dhe vështro
Merre zemrën time dhe dëgjo
Puthi buzët e mia dhe provo
Të dua perjete kete mos e harro
Ti më bën mua magji
Sa herë që mendoj n'ty
Le ta din të gjithë që e imja je

Ref. 2x:
Hajde shpirti im luje belin ti
Si ti nuk është asnjo
Sonte jem ne dy
Kam takuar shumë asnjo nuk gjeta dot
E Vetmja je n'këtë botë
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)