Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa Kerceli - Klubi N'ajer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sot nuk ka si tjera nat shum njersh te dera N'club temperatura ritet ritet ritet shum hot djemt mesim me goj hapt leshoni ni hap ma ngat prej skenes tu i qu durt nalt E mshelim deren deri mengjes neser gjith naten kejt le te mbesim me musiken Maksimum E mshelim deren deri mengjes neser gjith naten kejt le te mbesim me musiken Maks...

(Ref:2x)
Hej di xhej rikthe replay ta ndjej edhe niher
Hej di xhej rikthe replay ta ndjej edhe niher

Juv qe jeni ngat kceni pak ma nalt juv qe jeni larg hajdeni pak ma ngat afrohuni ka un kejt kadal dal kur ja nisi me livrit hiq mos u nal nuk po ju shoh kceni pak ma nalt juv qe jeni larg afrohuni pak ma ngat afrhuni ka un kejt kadal dal kur ja nisi me livrit hiq mos u nal E mshelim deren deri mengjes neser gjith naten kejt le te mbesim me muziken Mksimum E mshelim deren deri mgjes neser gjith naten kejt le te mbesim me muziken Maks...

(Ref:2x)
Hej di xhej rikthe replay ta ndjej edhe niher
Hej di xhej rikthe replay ta ndjej edhe niher

E mshelim deren deri mengjes neser gjith naten kejt le te mbesim me muziken Maksimum E mshelim deren deri mengjes neser gjith naten kejt le te mbesim me muziken Maks...

Clubi n'Air Clubi n'Air Clubi n'Air Clubi n'Air Clubi n'Air Clubi n'Air
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)