Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Peqani - Shikimi I Saj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
me ate shikim lendove shpirtin tim kur nje dit nuik te shoh mua as dielli nuk me ngroh 2x


ref:2x
zjarrin nuk mund ta shuaj un pa ty vetem po vuaj sa mall kam un per ty je drit per keta dy sy

2x
me ate shikim lendove shpirtin tim kur nje dit nuik te shoh mua as dielli nuk me ngroh

ref:2x
zjarrin nuk mund ta shuaj un pa ty vetem po vuaj sa mall kam un per ty je drit per keta dy sy
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)