Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pizha - Kejt E Din

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref X1

Shum sene knej qe boj
Rima e bita prodhoj
Nuk ka nevoj po menoj
jom ma i miri ne kit loj
Kur po e dini qe na vina knej
Thoni hej digjej lsho muziken play
Kur po thoni qe po doni thirrni ej
Kur po doni qe po ngoni thirrni ej
Ej të urrej deri kur e merr vesh
Qe Jom Perfekt as nuk kom kesh po prap
Se prap ti je ma e mira
You are the one my princee

Ref X2

Mc Rebeli po vjeen merre diqka qe pot
Pelqen eeej mos u nal veq vazhdo muziken play.A thu qa po bahett knej menihere kqyrim edhe une ty t'Urrej e hupi kontrollin e t'thom ty T'pelqej
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)