Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kejsi Tola - Atje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Atje.....atje.....
Jo s'dua me te kthehem
Atje...
Jam veshur zbukuruar
E brenda e lenduar..nga tyyy
Oooo.. atje...atje...
Atje dikur provova pak krah
Te fluturoj
Armike e vetes sime..ooo
Armike zemra ime joo
Nuk ishe ti
Te dua por nuk mundem
Me ty perball te ulem
Me the qe s'je i lumtur
Atjeeee...

Kur te duash si un
As me pak as me shum
Mos kerko me te kthehem
Tek ti...
Mos me prit me atje
Atje ku ti me le
Ishim dje por s'ka neser per ne

Asgje nuk ka me atje

Atje.....atje.....
Jo kurr me nuk do t'kthehem
Atje...
Ai qe do me teper
Nje dite do mbetet vetem
Si uuuunn...
Te dua por nuk mundem
Me ty perball te ulem
Me the qe s'je i lumtur
Atjeeee...

Kur te duash si un
As me pak as me shum
Mos kerko me te kthehem
Tek ti...
Mos me prit me atje
Atje ku ti me le
Ishim dje por s'ka neser per ne

Kur te duash si un
As me pak as me shum
Mos kerko me te kthehem
Tek ti...
Mos me prit me atje
Atje ku ti me le
Ishim dje por s'ka neser per neeee

Asgje nuk ka me atje
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)