Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Pizha - Ti Je Special

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
se ti je speshell , ti je speshell ..

si gjdo dit apet une tsho nqytet, apet zemra tkerseeet du me dal amo ti sje vet kit sen e boj nmen gjdo net ..
met pa met fol met vet emrin qysh e ki, met kallzu kur tsho ty qysh um bon mir mu ni..
mi ka mar ment ajo bukuria jote..je e veqant nuk tndrroj me asni femer tksaj botee ahh. mterhek aroma jotee qysh hec edhe qysh dokesh e sidomos buzqeshja jote....

Je ti ti ti ti ti, mpelqen veq ti ti ti , kerkush nuk o si ti menjda veq te ti pom rri..
je ti ti ti ti ti, mpelqen veq ti ti ti, kerkush nuk o si ti mendja veq te ti pom rri.

ref..

se ti je speshell mpelqen nuk ki idee , ti je speshell zemra per ty po rre se ti je speshell du met pas gjdo mengjez edhe nese pa frym mes qoma ni esemes..
esemes mes mes oooo esemes mes mes jeejee esemeees oooo esemes eees ..

ti je arsya jeemm qe un dal rrugve e enaa ama ni rast ti shprehi kejt qeto sha i kom mrenaa besom qe nuk jon rrenaa mu ke bo opsesjon nuk e di pse se kupton je virus qe nuk kalon baby .. me ty du me jetu dikun larg vet ti ki mu ni mbretresh kur e ki afer ni mbret... atje ku kerkush sna shee ku nuk ka gjelozii atje ku du mu bo realitet gjdo fantazii...

Je ti ti ti ti ti, mpelqen veq ti ti ti , kerkush nuk o si ti menjda veq te ti pom rri..
je ti ti ti ti ti, mpelqen veq ti ti ti, kerkush nuk o si ti mendja veq te ti pom rri.

ref..

se ti je speshell mpelqen nuk ki idee , ti je speshell zemra per ty po rre se ti je speshell du met pas gjdo mengjez edhe nese pa frym mes qoma ni esemes..
esemes mes mes oooo esemes mes mes jeejee esemeees oooo esemes eees ..

ref..

se ti je speshell mpelqen nuk ki idee , ti je speshell zemra per ty po rre se ti je speshell du met pas gjdo mengjez edhe nese pa frym mes qoma ni esemes..
esemes mes mes oooo esemes mes mes jeejee esemeees oooo esemes eees ..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)