Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edmond Salihu - Nese Ta Nin

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Se ti je akulli im i ftohte
As fryme ,as jete,
por je vec lot
Te njejten forme, ti rri me mu
Asgje s'ekziston ,
kur sme don mu
O luaj luj luj luj luj luj ,
faji i askujt kujt kujt kujt kujt kujt
Nese ta nin nin nin ni ma thuaj ta di x2
Ike me nat ,
sa kohe e gjate
Qe ti nk me flet ,
malli mka marre.
Si dashni e pare , sme le as embelsine qe lashe
un tek ti ti tek un jo si me pare...
O luaj luj luj luj faji i askujt kujt kujt kujt kujt kujt
Nese ta nin nin nin ni ma thuaj ta di x4

# F.U.N.D
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)