Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gooldman - T'kom N'shej

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ver :

GooLDMaN :
e kqyr qysh po hi tash
2vet e bojm prap bashk
ngo senin ksaj thuj kang
ti mene kur svjen nrang

repera plot po kejt pa idea
vin gjith me kopje na sene te reja
haha a pe di kush je ti
a po thu vetmeveti mkall qeky tipi

ou yeah ju pelqen qoni nalt
ok se pe vrej na prap tpart
vi hi me ni sen ku shkon repi jem
vi me zon ni ven qaty ku lo ferkem

se jom i kallt per rep qato pe boj
nese je per ket loj at'her ftes po t'qoj
nese ki naj koment thuje ma shpejt
se un nuk kam faj pa text ti ki met

Ver:

GooLDMaN - mB
Nalu Prit ah ah hh
E di qe ka repera shum
Sene treja snin kerkun
Coppy Past se kejt flejn Gjum
Gjum GJum GJum Bumm na bojm
se gjith vim vresh na dojn
Nime mos kesh st'harrojm
Fejkerat Pesh i qojm
Me senet qe i Bojmmmm

Ref:
o Man Tripi Ri
qe ti kurr nuk e ke ni
Real pi zemres Fresh pi trunit
Tkam nshej Sun um hik pi zoomit

Ver:

mB' :
okkkkey hey play lets go
hej njeri qekiratem n'zou
afat si lo reperav prap
sju lo me mare frym sa her un kthena prap se...

ej hejt mos um qo zo
se sdi mu nal kur jou
skam pse me permend emen
se pse se boj per emen

nket pis shit jom i veqanti
nket sen tron e boj mas qarti
nket loj trepit un kollitna
po s'shitna me pare si kta

qe e bojn fake reperat shiten me lek
pa pas kry per rep marin qesin talent
kishe o pernime a aj tipi ska lidhje
ma i miri jom bujrum kush don bindje

Ref:
o Man Tripi Ri
qe ti kurr nuk e ke ni
Real pi zemres Fresh pi trunit
Tkam nshej Sun um hik pi zoomit
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)