Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gold AG - Potpuri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ej moj shqipni ej mo j qendrimi i shqiptarit ouu sot edhe neser gjithmon shqiptar do t jem kah ulqini oo se don dot mos ma prek nje cop vend o grek seee jam shqiptar oo kosov moj malsi e madhe je si shqipnia n deg te molles kam ni nan e ni bab qe me riten si shqiptar vëlla më ruaj këtë flamur se nuk e lshoi kur. do ta mbaj ne dor dersi sa të vdes moj shqipri moj malsi ti je si kur ne mitrovic gjaki derdhur per liri kam ni emër shqiptari nuk e lshoi at flamur te vari kam ni gjak bollt per ti liri kur dot vdes do ta koj ti moj cameri ni pushk ekam ndor se nuk dija njeher që eshte liri por tani e di moj malsi moj deg e molles ku na lan ata pelqt e votres kam ni emer shqiptari dua nj udh kah gostivari.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)