Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - I Padrejt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me ke lan,
kur me se shumti pata nevoj per ty.
Me ke than
ti prej sodit ski qka lyp n'ket shpi
shpirtin me more nqaf e jeten ma ke nxi
nuk e di qysh mujte me lan gruan me fmi

REF:
I padrejt ne qaf me more mu
ndjenja s'kishe pas as per fmit e tu
Per nje tjeter familje mke shkatrru
dije zoti madh ty ka met denu

Te kam dasht me shum se gjithcka
qe kam pas n'jet
i pashpirt kshtu mem vra e paske pas njet,
tjeter kush paska vler me shum se fmit e tu
aaa sa shum kam gabu qe ty t'kam besu

REF 2x:
I padrejt ne qaf me more mu
ndjenja s'kishe pas as per fmit e tu
Per nje tjeter familje mke shkatrru
dije zoti madh ty ka met denu

DIJE ZOTI MADH TY KA MET DENU
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)