Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Ani Ani

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ani ani ani, ani shko ti tani

ani ani anii.. ani ani ani..

2x: Ani ani ani se ty moj te don zezhkani ani shko ti tani se neser ki me i ra pishmani

Une jam djali hasretit e shum qikat vin mas vetit, si n'Prishtin ashtu n'Tiran ku do jam rahat sme lan, vetem ti qejfin ma prish pa te than per ty jam nish. E ti tash me je hamend e un per ty krejt jam qmend

3x: Ani ani ani se ty moj te don zezhkani ani shko ti tani se neser ki me i ra pishmani

2x: Une nuk jam qfar do djali, dashurin gjithkuj sja fali, ndash me ja ba qefin vetit, merre djalin e hasretit. Vetem ti qejfin ma prish pa te than per ty jam nish. E ti tash me je hamend e un per ty krejt jam qmend

ani ani anii.. ani ani ani..
ani ani anii.. ani ani ani..

2x: Ani ani ani se ty moj te don zezhkani ani shko ti tani se neser ki me i ra pishmani
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)