Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari - Golden Eagle

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pijen qe ti e pi eshte Golden Eagle
pijen qe ti e don eshte Golden Eagle
pija qe ty t'freskon eshte Golden Eagle
shijen qe kurr s'e harron
me Golden eagle ti e don
Full energy sa her qe ti e merr
Golden Eagle ohh e gjen ne çdo ven
me shije te zjarr qe ku s'e harron
me golden Eagle çdo dit dhe me shum e don
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)