Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Besa Bes

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qysh moj zemre sje kujtu
Ni mesazh me ma dergu
Kot skan fol e kot skan than
Kerkuj bes nuk ban mi zan

REF
Qysh na koka kshtu kjo jet
Njeri Mirë Gjithmon Me Hek
E Çka Ndodhi Hiq Se Di
Besnik Banu e Bes Mos Zi

Une moj zemer sbesoj ma
Kshtu dashnija nuk e ka
Une me t'thirr tim e shujt
Mos i ban njerzit me vujt

REF
Qysh na koka kshtu kjo jet
Njeri Mirë Gjithmon Me Hek
E Çka Ndodhi Hiq Se Di
Besnik Banu e Bes Mos Zi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)