Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - O Sheqer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O sheqer si sheqer

Ah ka diqka ma tomel ne jet se dashnija e vertet aji qe ka dashni tvertet kurr si merzitet kjo jet aji qe ka dashni tvertet kurr si merzitet kjo jet

O Sheqer Sheqer ah moj goj sherbet o me ty jet aman koka shum lezet
O Sheqer Sheqer ah moj goj sherbet o me ty jet aman koka shum lezet

Sikur mjalti don mem shkri oh aji syni jot oj zi kush ka zemer dashuron kurr per jet me nuk harron Kush me zemer dashuron kurr ket jet nuk harron

O sheqer sheqer ah moj goj sherbet o me ty jeta aman aj ka shum lezet
O sheqer sheqer ah moj goj sherbet o me ty jeta aman aj ka shum lezet

O Sheqer Sheqer ah moj goj sherbet o me ty jeta aman koka shum lezet
O sheqer sheqer ah moj goj sherbet o me ty jeta aman koka shum lezet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)