Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Fatin Tim Vet E Ke Lyp

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
S'kam besu qe vjen kjo dit
Un prej teje me u largu
Asnjeher s'ja fali vetes
Pse kaq shum te kam besu

Deri tash me mu ke lujt
M'i ke vra ndjenjat e mija
T'gjitha gjerat mund t'i din
Por ti s'di çka esht dashnia

Ref...x2
Fatin ti vet e ke lyp
Tash gjithçka perfundoj
Me pas vetem pak inat
Asnjeher s'me kishe fol

Vet ke dasht me ndodh keshtu
Ti me the per ne mbaroj
E vendose fatin ton
Asnjiher ma s'te kerkoj

Deri tash me mu ke lujt
M'i ke vra ndjenjat e mija
T'gjitha gjerat mund t'i din
Por ti s'din çka esht dashnia

Ref...x2
Fatin ti vet e ke lyp
Tash gjithçka perfundoj
Me pas vetem pak inat
Asnjeher s'me kishe fol

...

Ref...x2
Fatin ti vet e ke lyp
Tash gjithçka perfundoj
Me pas vetem pak inat
Asnjeher s'me kishe fol
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)