Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nori - Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te dua te dua nuk dua te humbas
Te ndjej te ndjej me mungon cdo qast

Nje dashuri e vjeter qe kurr sdo ta harroj
Se zavendsoj me tjeter me tjeter nuk e ndrroj
Gjithmon e kujtoj diten kur jem takuar
Cdo dit e me shum n'ty jom tu dashurua
Cdo dit qe kalon mungesen tane e vrej
Cdo minut qe kalon buzet e tua i ndjej
Ti je larg ti shum larg ke shkuaaa
Cdo dit e me shum n'ty jom tu dashurua

Te dua te dua nuk dua te humbas
Te ndjej te ndjej me mungon cdo qast

Nje dashuri e vjeter qe sod po me mungon
Nje zemer e dashuruar qe kurr nuk te harron/
Nje lot qe derdhet e tretet ne faqeee
Shpresoj se nje dit un do te gjej paqeee
Cdo dit qe kalon mungesen tane e vrej
Cdo minut qe kalon buzet e tua i ndjej
Ti je larg ti shum larg ke shkuaaa
Cdo dit e me shum n'ty jom tu dashurua.

Te dua te dua nuk dua te humbas
Te ndjej te ndjej me mungon cdo qast.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)