Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Pizha - Bardh E Zi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pizha:

ooo
kjo nuk o loj ti je n'love me Gangsta boy
what's up sa her qe ta boj
jom ma ndryshe me tjert dalloj...
-Ty tshpis po t'vesin ku je nis ku po del?
e ti nuk fol se nuk ki guxim
e qel mengjesin me kongen teme ntel
babe ti je sikur film...
Reff 2x
me ty kur jom me ty zemra jem pushon te ti
pa ty kur jom pa ty e sho boten BARDH E ZI

Adriana:

ooo
e di qe so loj un jom n'love me Gangsta boy
what's up (what's up)sa her mshe ma bon
babe ti pom emocionon ...
-Shokt ty pot vesin ku je nis ku po shkon?
se di pse si kallxon drejt ...
ata ta shohin foton teme n'telefon
okej le ta marin vesh krejt

ref x4
me ty kur jom me ty zemra jem pushon te ti
pa ty kur jom pa ty e sho boten BARDH E ZI
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)