Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Strumcaku (Rema) - Ah More Taj Biri I Nanës

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ah more tej biri i nanes
Haram mos u bon x2

O tan katondi tan qiteti
Llafin tone e kane x2

O haram jem moj nana ime
Ene faj nuk kam x2

O coucen e katondin nano
Nuk e lo pa e marre x2

...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)