Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Dallandyshe E Vogel O

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ajde dallandyshe vogel o dale dale
Ajde dallandyshe vogel xhan o me ngadale

E po pritem sa te rritem o dale dale
Ajde pritem sa te rritem o xhan o me ngdaale

Ajde te behem sa shoqet o dale dale
Ajde te behem sa shoqet o xhan o me ngadale

Ajde sa Gjirokastritet o dale dale
Ajde sa Gjirokastritet o xhane me ngadale
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)