Më mbaj mend (për 1 muaj)

Barooti - N'studio (sopirecords)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
...................................................
Lshoma lshoma beat-in kejt boten ta sillim
Na e bojm mat mirin rap gangsta e kem stilin
Na ja shtim fitilin qite benzinin nzjarm
Nuk di mu nal di veq me kall
Qyki qe pe nin o repi jem
Fllo edhe beat split gjith tu repit eyy
Nat edhe dit ..... ma zi se G eyy
Kena gjithcka qka tjert nuk mujn me pas
E kena ndor ket shtet kur kurkujna pa ju rras qataaa
...................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)