Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rameka - Nas Is Like

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
..........................................................
Fitoj pi neje e kom xhepin teme
Zdi trrej une qe lypem gjejem
Kur ti skupton vendin ton e boj ton
Ti fol se trem kon
E boj ket loj per vete
Njerzit po repojn po po repojn nvete
Kur kthena une kneje inaqort jon tu flete
Kom vllezen e kusheri qe per mu plot godasin
Me shtu asin n'Ramek o si me lshu gazin
Burrnin ta vrasin sje burr ti per ty sta rrasin
Kan shku ment e kreve ti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)