Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Abazi - Eja Në Prishtinë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te santeja ne prishtine ti ma fale dashurin,
nje dit ike, e me le, ni fjal tvetme nuk ma the
po e pres 1000 vjet lumturi ne ven te vet.

kthema kthema dashurin
eja eja ne prishtin
kthema kthema dashurin
eja eja ne prishtin.

pritja shpirtin po ma ngrin
dashuri moj ne prishtine
po pse endren me ma vra
djell e drrit per mua nuk ka

po e pres 1000 vjet lumturi ne ven te vet
kthema kthema dashurin
eja eja ne prishtin
kthema kthema dashurin
eja eja ne prishtin

2X
ne prishtin ooooo ne prishtin
ne prishtin oooo dashurin

kthema kthema dashurin
eja eja ne prishtine
kthema kthema dashurin
eja eja ne prishtine
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)