Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dr. Mery - Freestyle

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
........................................................
Per kugjo zdu me ni mo boll mo
Se per kerkon sum interseon mo
Je kush je po fol se kush je
Shum let o mu bo dikush qe nuk je
Fol qat thot zemra jo qat fol goja
Se jon tranu po hajn sikur gjoja
E mori kosov shum vite kem kalu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)