Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daja Do & Diptella - Lay Low

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
mirmbrama krejtve
cohuni pi gjumi ska ma flejtje
ska vend per hate
fallcin vrite mbyte shtype
kjo esht Dibra Psycho Show
si Nate Dogg ta boj lay low
thirem flaka thirem snow
yup.. thirrem snow
Dy D Jat clubin ta bojn vap
dje msova pi Tupac sot ap zanat
i'm to fucking high huh i 100 kat
gjakun val i nxet 100,100 killovat
gjakun e kom val te nxet 100 killovat
nqofse najher me ty kom dal pis
dije edhe vetes une i boj diss
pse I'm a soldier shihmi t'shpis
kurva n'sms ma shkrun sex jo kiss
instrumentalli esht m'chart si me ngrejt viz
opellit ja shtyp gazin si me ik pi policis
shokut tand si pelqen muzika , le te iken
e ftof me muhabet le ta veshen trikon
shepulla tem pauu e bie paniken
nqofse mendon se imitoj zezak ja qifsha Qiken

kur bohet fjal per hip hop dy djat e bojna ndryshe
dallim shum i madh si shqiponja me dallendyshe
nese repi ka baba thirem gjyshe
se tkap e tpaketoj si kokakola ne shishe
se jena qendra kultura e hip hopit
qe sna nin per wiewsa per fam e din edhe ti
se aftsit e mija si bomb automike vin te ti
dibra rap city ta perdhunojn instrumentallin
ku jon do repera qe pernime mka mar malli
ritmi i rruges 2 shkupi flow mburja e shqiptarit
kto te kohes sotme na e kan lodh K""
menojn se repi bohet me femra edhe me bariii
un ta pshuri gojen e ti dhi videoklipat
ta mar virgjinitetin nvesh ta boj biret ma tmadhe se click clak
bitcches ndroni pamjenn e leni muzikat
se hip hopi lindi rruges e jo neper kaficha
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)