Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Kam Nevoj Per Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ne shikim te par
Me dogjen ata sy
Sa te dua
Kam nevoj per ty

Ne shikim te par
Me dogjen ata sy
Sa te dua
Kam nevoj per ty

Sa te du Sa te du
Oh kam nevoj per ty
Ne shpirtin tim te boj be
Jeta ime je

Sa te du Sa te du
Oh kam nevoj per ty
Ne shpirtin tim te boj be
Jeta ime je

Yjet kur ndricojn
Aty shfaqesh ti
Sa e bukur
Ne Zemer te mbaj ty

Yjet kur ndricojn
Ata shfaqesh ti
Sa e bukur
Ne Zemer te mbaj ty

Sa te du Sa te du
Oh kam nevoj per ty
Ne shpirtin tim te boj be
Jeta ime je

Sa te du Sa te du
Oh kam nevoj per ty
Ne shpirtin tim te boj be
Jeta ime je
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)