Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buja - K.O

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Buja
.........................................................
Luje kejt zemer se spo ta nxe vendi vend
Thobem vjerum jasht farmerkes teper pom pelqen
Mere 1 got tpihem sonte pi naj sen
Ec hyp permi heki farmerak baby ....
Se ja ka dokesh shum mir e tkisha lipi tana ant
E bojna stilin e ri nali dritat qoj komt
Lsho kameren incizojm qoja shoqev le te shojn
Meri shoqet ti bi shokt .................
Ose pi e trullohet nuk di me ec e rrxohet
Ja ndrroj mendjen per dy minata e shti mi lon shoqet
Se kur o vet ndryshohet sja nin as per frajer
Leja fajin alkoholit ska problem e bojna n'kerr
.........................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)