Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bilbilat E Mushtishtit - E Rreth E M'rreth

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Safetja...
E rreth e m'rreth e
O shkile me themer

Shyhretja...
E rreth e m'rreth e
O shkile me themer

Shkurtja...
Se loja jote
Me ka met ne zemer

Sahidja...
Se loja jote
Me ka mbet ne zemer

Remzija...
E m'ka met n'zemer
Edhe nuk po m'hiqet

Sahidja...
E m'ka met n'zemer
O nuk po m'hiqet

Shyhretja...
O sikur molla
O ne rrem kur piqet

Sebashku...
O sikur molla
O ne rrem kur piqet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)