Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqiprim Sylejmani - Sa Mire Po Lun Sa Mire Po Kcen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
Kush po lun me mu ne valle ku ka si selvi
Esht e bardha kosovare me syrin e zi

2x
Sa mir po lun Sa mir po kcen
Luni qika ren me ren veq ti me pelqen

2x
Kush po lun me mu valle tbukura si selvi
Esht e Bardha kosovare me syrin e zi

2x
Sa mir po lun Sa mir po kcen
Luni qika ren me ren veq ti me pelqen
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)