Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Te Iubesc Forte Mi Amor

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
kur ti luan shum me ndjenjat
qe ti me je
mos te lutem un te them
ndezur kam cigaren dhe per ty meditoj
prap se prap sdi si te veproooooj (2 here)

Te iubesc forte mi Amor(8here)

kur ti luan shum me ndjenjat
qe ti me je
mos te lutem un te them
ndezur kam cigaren dhe per ty meditoj
prap se prap sdi si te veproooooj (2here)

Te iubesc forte mi Amor (8 here)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)