Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Dashurinë Që Kam Për Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dashunin që kam për ty e
Askërkujt s’mund t'ja kallxoj e x2

Bukuroshe m’shif me sy e
Dashurin tate s’e harroj e x2

Askërkush moj s’mund ta dij e
Se ç’kërkon kjo zemra ime x2

Vetëm ti o syu i zi e
Që ma bon zemrën thërrime x2

Pra ç’kërkon kjo zemra ime
Vetëm ty të dashuroj e x2

Për t’heq vujtje e mjerime
Të dy zemra t’i bashkoj e x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)