Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyrical Son - Mes Neve

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
AND IM ROLLIN' LIKE FESTIMI
AND IM RIDIN' LIKE FESTIMI

Kaniher m'vjen me kajt pi gzimit
m'kujtohen skenat plus perkrahja prej fillimit
falemnderit krejtve
mas pari zotit manej juve n'krah me neve
e kena me t'leme se kena me t'bleme
arkitektur n'veti i qenisim si tentene
plagjiatur e rrethit po menoj po na vjedhin flliqt
nuk kan pun pi repit pse spo veshen en miniq
pse spo shiten si kurva po? po bash kurva
me perik pa perik flokt e gata t'shkurta
jau pintiratim tripin nese jeni t'dopt
all day pimpin sje i vetmi sot
mc reper mainstream fejker thirre qysh? dush vetin
bimi mu ren prej t'parit jau iqi flliqi gerditi repin
man kurgjo personale une jom lektori e ti fjala banale

JO JO UN SPO DU MI SHA
PO KUR PI NI TU KNU MAN
SPO MUNA MO
LE T'METET MES NEVE
POPULLI SI DON MO
SE POPULLI SO DELE

Na bon neve sharje, perfundon me carje
ti gangster? ma bre mos bo hajgare
fol edhe nihere, t'vin njerzt t'hjekin me darje
un i kom 100mi pun, bitch ti nuk je as gajle
e kom ni pytje hombre, qysh spo ju vjen marre
klysht e tu hajn kar, tani vin kerkojn falje
po ni keqardhje shokit, shum repera t'dobt te kokit
jau mushi qiellen, kejt zogjt t'hiqt kokit
se rruj hiq koqen, per juve kejt ju qkoqi.
as bageri shokit, ska me mujt me t'nxjerr prej lloqi
and i promise pasha shpirtin e nanes
shkeli naper models shum modest

(ref-2x)
JO JO UN SPO DU MI SHA
PO KUR PI NI TU KNU MAN
SPO MUNA MO
LE T'METET MES NEVE
POPULLI SI DON MO
SE POPULLI SO DELE
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)