Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Bici - Dashuri E Humbur

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ate qe e desha un tani nuk e kam se fjalet e njerzve ne te dy na ndan nga kjo bot me hile un ty te kam humbur qe nga ajo dit nuk jam me i lumtur se ate qe desha un spo e ndjej me pran se fjalet e njerzve ne te dy na ndan...e pa drejt eshte kjo jet se pa deshir nuse tkan vesh... shikoj njerez qe sot festojn e un i vetem qe rri e tkujtoj... sa i pafat un paskam qen se ai tjetri ty te ket se ti me deshe mua sa nje jet... me del ne enderr kur flej gjum e cdo moment qe bashk kalum e di mir qe dhe ti shum po vun...sa i pafat un paskam qen se ai tjetri ty te ket se ti me deshe mua sa nje jet... me del ne enderr kur flej gjum e cdo moment qe bashk kalum e di mir qe dhe ti shum po vun...
yeh...po ti dedikoj ty kto dy vargje e di qe po me degjon... degjo tashme bota le te shuhet nga mendimet e liga por un nga ty shpirti im qe te me largohesh se prita...tashme tmendoj cdo nate e di qe ndihem pafat isha ne qiellin e shtat po tani shpresa nuk kam nkrah te tjetrit ti je ne krah te tjetrit ti fle...sa do deshiren e madhe tjesh me mua ti ke ... po tshoh marrnjosur un ty dhe rremeli po tbjen nder sy e di qe padeshiren tende je martuar me tjeter njeri i ngrita sy lart ne qiell gjithcka per rreth u errsua se i pafat ne kte jet ne dashuri kam qelluar po jo nuk eshte faji yt nuk te vej faj aspak me rriskun askush nuk luan vec zoti qe e di lart...sa i pafat un paskam qen se ai tjetri ty te ket se ti me deshe mua sa nje jet... me del ne enderr kur flej gjum e cdo moment qe bashk kalum e di mir qe dhe ti shum po vun...sa i pafat un paskam qen se ai tjetri ty te ket se ti me deshe mua sa nje jet... me del ne enderr kur flej gjum e cdo moment qe bashk kalum e di mir qe dhe ti shum po vun...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)