Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buja - Ushtar I Tba's

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dredha
Rapshqip po bina per dit qe nja ma ndryshe edhe ma sick edhe ket ver secili t vet cili prej juve po don me hi n trip hajde se sot i hini fitili kuku qfar stili drejt prej rruge ti qe sum njeh s kokshe i rruges sdi qka po ngutesh ik se po zhdukesh jam veternan trullavi un edhe vllavi nja ma njeh ballin ngoje qfar malli t paska marr malli me ni bari gjak shqiptari gurbetqari qe ta nal zanin Ushtari TBA-s ushtar qe kurr su nal se ket rep e kam damar Hip-Hop Non-Stop shqiptar patriot seni kam ra Jackpot kush e ka ni ka tha kuku po fort kuku po qart kuku qfar t'rame kush po shan bre kadale ni t'rame 100 t'vrame na me desh ti blem me pare si sot si neser mirsevjen inat G maje men 2x per ty ktu nuk ka ven ktu sundojn bosat e bosit luftojn deri ta sosin deri sa ta hash shtosin venin e par un pe vulosim...

Buja
..........................................................
Sillum mir me njerz t'mir me njerz t'kqi edhe ma mir
Plumi kushton 50cent kshtu qe jeta o shum e lir
Mos u bo keshe i shtir ka lul permi lul some
Qysh pi bjen ni pum e thome osht si me kon gjys e bome
Jo haveri jem je gabim jo hejteri jem ti se din
E qa ke ky repi im per hip-hop hera konsumim
Une e ti kena dallim jom inspirim pa keqkuptim
Instrumentalin n'pordorim pa ni dhunim o nenqmim
Do po na dojn e do po na urrejn
Do po na lypin do sun po na gjejn
Skijav i hupin per me bo do fame
Menojn qe po lujna play in the game
E dini ku jem e dini ku rrim
E dini qa bojm e dini kur vijm
E dini qa bina e dini qa bim
T edhe B edhe A edhe RROTLLIM
..........................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)