Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaqir Cërvadiku - Jalla Mor Bylbylo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jalla mor bylbylo
Qe po knon n'Kosov x2

Jalla m'ka marr malli o
Veç me ty me fol x2

Ref...
Per vetlla t'syzezes s'te perpjekne
Ai m'dogje mori

Jalla mor bylbylo
Qe po knon mbi kry x2

Jalla m'ka marr malli o
Veç per arshiki x2

Ref...
Per vetlla t'syzezes s'te perpjekne
Ai m'dogje mori

Jalla mor bylbylo
Qe po knon mbi deg x2

Jalla m'ka marr malli o
Veç me ty me nejt x2

Ref...
Per vetlla t'syzezes s'te perpjekne
Ai m'dogje mori
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)