Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Nallbani - Vetëm Unë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mos i fshi ti lotet
mos jeto tek une.
Ne erresire pa mbarim - qaj dhe une.
Me fiket zeri- tek emri yt.
Jeton pa mua - ti
Me fiket zeri- nje jete pa gjume.
Dhe mbeta vetem une.

Se genjen me veten- ste genjej as ty
Ne erresire pa mbarim - qajme te dy.
Me fiket zeri- tek emri yt
Jeton pa mua- ti
Me fiket zeri- nje jete pa gjume
Dhe mbeta vetem une
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)