Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita Selimi - 20 Vjet Te Nana

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
o 20 vjet te nana ti e rrite shtatin
per me shku te t hujt e per me heq duvakun
sonte nat e fundit qikat ta vnojn kanen
qoje bio nanen qoje bio baben
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)